Замовлення котлів:

(0362) 26–65–02, (050) 337–50–07

Замовлення запасних частин:

(066) 713-60-30

Сервісне обслуговування:

(0362) 62-11-67, (050) 435-70-85

Пн - Пт09:00 - 17:00

Сервіс і Гарантії

Гарантійний термін експлуатації газових котлів 5 років з дня виробництва, або 4,5 роки з дня продажу; іншої продукції — 36 місяців з дня випуску, або 30 місяців з дня продажу.

Завод-виробник гарантує відповідність котла вимогам ТУУ 28.2-24175498-001-2002 при дотриманні правил монтажу, зберігання, транспортування і експлуатації.

Протягом гарантійного терміну недоліки, які виникли з вини заводу, усуваються представниками заводу-виробника або місцевими службами газового господарства з доставкою необхідних запасних частин за рахунок заводу-виробника.

У випадку виходу з ладу будь-якого вузла котла в період гарантійного терміну експлуатації спеціаліст газового господарства або спеціалізованої монтажно-налагоджувальної організації складає акт про перевірку котла, який разом з заповненим відривним гарантійним талоном, копією талона на введення котла в експлуатацію і дефектним вузлом направляється власником підприємству-виробнику.

Попередньо власник по телефону повідомляє виробника про вихід котла з ладу. Якщо підтверджується, що поломка сталася з вини підприємства-виробника, то усунення недоліків, ремонт або заміна дефектного вузла проводиться за рахунок виробника.

При відсутності дефектного вузла або акта підприємство-виробник претензії не приймає.

Завод виробник не несе відповідальності та не гарантує роботу котла у випадках:

  • недотримання правил установки, експлуатації, обслуговування котла;
  • недбалого зберігання, поводження і транспортування котла власником або торгуючою організацією;
  • якщо монтаж і ремонт котла виконувались особами, які не мають на це права;
  • відсутності штампа торгуючої організації в талоні на гарантійний ремонт і свідоцтво про продаж.

У випадку виходу з ладу будь-якого вузла котла в період гарантійного терміну експлуатації з вини власника або несправності котла після закінчення гарантійного терміну експлуатації, підприємство виробник може провести заміну або ремонт несправного вузла за рахунок власника.

Термін служби котла до списання:

  • стального — не менше 15 років
  • чавунного — не менше 25 років